עלינו - Terem דלג לתוכן ראשי
1-599-520-520

רשת מרכזים לרפואה דחופה ארצית

טרם מטפלת בכ-מיליון מבוטחים בשנה, ב-25 מוקדים בפריסה ארצית, 7 ימים בשבוע. הטיפול ניתן על פי מודל ייחודי וחדשני, במגוון רחב של מקרים רפואיים ברפואה דחופה.

מי אנחנו?

שירותיים

אנו מאמינים בגישה מותאמת אישית עם דגש על הקשבת המטופל כדי לאפשר רמה גבוהה של טיפול ונוחות. המגע האישי מאפשר לנו להעניק טיפול רפואי מותאם, חומל ויעיל לכולם.

01

מקצועיים

שילוב ייחודי של מענה מהיר עם זמני המתנה נמוכים, לבין הליך רפואי מקצועי הכולל אבחון, בדיקות מעבדה מתקדמות והטיפול עצמו, הכל תחת קורת גג אחת וברמה הגבוהה ביותר.

02

מהפכניים

המוקדים שלנו חוללו מהפכה בשירותי הרפואה הדחופה בארץ, עם שירות מהיר וזמין שמפחית בעד 40% את הביקורים בחדרי המיון ומוריד את העומס מבתי החולים.

03

מחויבים

אנחנו בטרם מחויבים למצוינות טכנולוגית וחדשנות רפואית. אנו משתמשים בציוד המתקדם ביותר ומיישמים טכנולוגיות חדשות כדי להבטיח טיפול מדויק, מהיר ויעיל לכל מטופל.

04

יחודיים

אנו פועלים מתוך תחושת שליחות וכבוד הדדי, ומורכבים מצוות מגוון ומסור, שמכבד את המסורת והצרכים הדתיים של כלל מטופלינו. מקדשים את השבת במתן שירות מקצועי תוך הקפדה ושמירה על המסורת.

05

קשר עם הקופות

לטרם הסכמים עם כל קופות החולים, המאפשרים קבלת טיפול בעלות נוחה. בנוסף לקהילת רופא עמית ישנה גישה מאובטחת למידע רפואי, תוך שמירה על סודיות רפואית ותקני אבטחת מידע מחמירים.

06

החזון שלנו

להוביל את תחום הרפואה הדחופה בקהילה. להנגיש שירותי רפואה ציבוריים למטופלים, להוריד עומסים מבתי החולים ולחסוך זמן וכסף למערכת הבריאות הציבורית.

ערכי הארגון

מצוינות

אנו שואפים למצוינות ומחפשים תמיד דרכים לשפר את איכות הטיפול ובריאות לקוחותינו.

01

מקצועיות

אנו מאמינים בחשיבות הפיתוח המקצועי ובעקבות זאת מעבירים מגוון הכשרות מקצועיות באופן שוטף לכלל הצוותים.

02

עבודת צוות

אנו עובדים בשיתוף פעולה ובסינרגיה מלאה, כדי שכל מטופל ייהנה מיכולותינו בצורה הטובה ביותר.

03

שונות

אנו מקבלים אנשים ממגוון קשת האוכלוסיה על מנת לקבל זווית ראייה רחבה, ולעודד יצירתיות וחדשנות.

04

חדשנות

אנו מפתחים חידושים טכנולוגיים בסביבה הרפואית לייעול הטיפול, חיזוק הקשרים עם קופות החולים וקיצור זמני ההמתנה.

05

הנהלה בכירה

פרופ' ניסים אלון

יו״ר הדירקטוריון

placeholder

נתן אפלבאום

מנכ"ל

placeholder

דניאל שוורצמן

סמנכ"ל כספים

placeholder

ד"ר דוד זלוטניק

סמנכ"ל רפואי

placeholder

ד"ר גבריאל פולאק

סמנכ"ל פיתוח אסטרטגי

placeholder

צור אדמון

סמנכ"ל פרוייקטים וטכנולוגיה.

placeholder

גלית צפריר

סמנכ"לית תפעול

placeholder

ד"ר אמיר רובין

מנהל רפואי מערך האורטופדיה

placeholder

ד"ר ליאור פורת

מנהל רפואי מערך הדימות

placeholder

דניאל ליפצר

מנהל כוח אדם רפואי

placeholder

יהודית קיצברג

מנהלת צוות פאר- רפואי

placeholder

ירו שושן

מנהלת מערך הדימות

placeholder

בתיה גרינוולד

מנהלת מערכות מידע

placeholder

אמה עזריה

מנהלת שיווק

placeholder

אוראל בן ארי

מנהל גיוס

placeholder

איך הכל התחיל?

מי ייסד את טרם? ואיך למרות הטרגדיה הקשה טרם רק הולכת וגדלה משנה לשנה?

המייסד

כל רעיון גדול מתחיל באיש חזון גדול. הרב ד"ר דוד אפלבאום ז"ל, מנהל חדר המיון בביה"ח שערי צדק ואחראי על ניידות טיפול נמרץ בירושלים, נוכח לגלות את העומס הגדול שמוטל על חדרי המיון בעיר והגה רעיון מבריק: הקמת חלופה לחדרי המיון עבור מקרים שאינם מסכני חיים ואינם מצריכים אשפוז.

הקמת טרם

בשנת 1989 פתח ד"ר אפלבאום עם עמיתיו ד"ר יוסף ג'מאל, ד"ר מיכאל באום ושותפים נוספים את מוקד טרם בשכונת רוממה בירושלים. הבשורה התפשטה במהירות ואלפים בכל הגילאים החלו לפנות לקבלת טיפול במוקד. טרם העניקה מענה לבעיות רפואיות מגוונות – מפציעות וחבלות, דרך כאבים שונים ומחלות כרוניות, ועד לפצועי פיגועים ועוד.

הרחבת טרם

בשנים הבאות התרחבה טרם ופתחה מוקדים נוספים באזורים חדשים בירושלים וביישובי האזור, בהם מעלה אדומים, מודיעין, בית שמש ועוד. במקביל הקימה גם מוקד לרפואה ראשונית ולרפואת משפחה בירושלים, והחלה לקבע את מעמדה כמוקד לפניות שונות בזמנים שבהם קופות החולים סגורות.

Dr. Appelbaum and his daughter

טרגדיה

ב-‏9 בספטמבר 2003 פקד אסון נורא את משפחת טרם. המייסד האהוב נרצח יחד עם בתו נאווה בפיגוע תופת בקפה הלל, בלב ירושלים, בעת שישבו בבית קפה יום לפני חתונתה של נאווה. ד"ר אפלבאום, שהיה מומחה נודע בטיפול באירוע רב נפגעים, נפל קורבן לאירוע כזה.

Speaker on Podium announcing the opening of a Terem clinic

ממשיכים את המורשת

למרות הכאב העצום המשיכו המייסדים השותפים וחברי ההנהלה הבכירה לפתח את רשת המוקדים, תוך מסירות רבה ונאמנות למורשת הרפואית של ד"ר אפלבאום. מוקדים נוספים נפתחו בירושלים ומחוצה לה, המוקדים הקיימים הועברו למתקן חדש, זמני הפעילות הורחבו ומגוון השירותים גדל, וכיום אנחנו מעניקים טיפול לקרוב ל- 1,000,000 פניות רפואיות בשנה.

ההישגים של טרם

טרם מובילה בשידרוג תהליכים ברפואה הדחופה בישראל, במיוחד בהפחתת ביקורים בחדרי המיון הציבוריים וביישומי טכנולוגיה מתקדמים.

הפחתת הביקורים במיון

בכל מקום שבו נפתח מוקד טרם, הפחתנו את העומס האדיר שבו שרויים חדרי המיון ובתי החולים, בזכות האמון שרוחש לנו ציבור המטופלים.

חסכון כלכלי

תרמנו לכלכלת הבריאות המקומית דרך הפחתת עלויות כבדות הכרוכות בפנייה לחדר מיון, שספגו בעבר קופות החולים ומומנו מתקציב הבריאות הממשלתי.

יעילות

כדי לקצר זמני ההמתנה פיתחנו מערכת זרימה ייחודית למעקב אחר התקדמות הטיפול. כ-90% מהמטופלים המבקרים בטרם עוברים טריאז' תוך 15 דקות מהגעתם ו-70% משוחררים לביתם תוך 60 דקות.

חדשנות

במערכות המידע של טרם משולבות מערכות תומכות החלטה מתקדמות, המאפשרות לרופאים להיוועץ עם מומחים ולקבל הנחיות און-ליין, ובכך לשפר את הטיפול הרפואי.

טכנולוגיית המידע

מערכת המידע מנוהלת באמצעות תוכנה שפותחה בתוך טרם לפני יותר מעשור, על ידי ד"ר נחום קובלסקי ז"ל, ותוכננה, הותאמה ובפיתוח שוטף במיוחד לניהול מרכזים לרפואה דחופה.

ייחודיות מערכת המידע

במערכת "פרפר" של טרם מחוברים כל הנתונים הרפואיים והמנהליים דרך מרכז פעילות וירטואלי. בזמן אמת ניתן למצוא בגליונות הרפואיים תוצאות בדיקות ולקבל ייעוץ מרופא מומחה.

״מחקר שבוצע בירושלים בשנת 2009 מטעם משרד הבריאות, מראה באופן ברור את השפעתה של טרם על מספר הביקורים בחדרי המיון בבתי החולים בירושלים, בזכות הפריסה הרחבה של המוקדים. מאז ועד היום השיגה טרם תוצאות דומות גם באזורים נוספים וממשיכה להפחית את העומס על חדרי המיון בכל אזור שבו היא פועלת.״

דו"ח ביקורים בחדרי מיון של משרד הבריאות 2009, הותאם לפי גיל ולביקורים במלר"ד במזרח ירושלים.

הצטרפו אלינו

הצטרפו לצוות הרפואי המקצועי והמסור שלנו, קחו חלק ברפואת החירום ועשו שינוי משמעותי עוד היום.

משרות פתוחות
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.