טרם | Emergency Medical Centers
עדכונים
01-04-2020 עם יותר מ-800,000 מטופלים בכל שנה, פריסת מרפאות רחבה במרכזי ערים, מודל ייחודי לטיפול במגוון מקרים רפואיים וזמינות מסביב לשעון1 01-04-2020 עם יותר מ-800,000 מטופלים בכל שנה, פריסת מרפאות רחבה במרכזי ערים, מודל ייחודי לטיפול במגוון מקרים רפואיים וזמינות מסביב לשעון2 01-04-2020 עם יותר מ-800,000 מטופלים בכל שנה, פריסת מרפאות רחבה במרכזי ערים, מודל ייחודי לטיפול במגוון מקרים רפואיים וזמינות מסביב לשעון3
יעילות וחדשנות טרם

יעילות וחדשנות

טרם מובילה ביכולות הטכנולוגיות שלה

יעילות וחדשנות
כגוף המוביל את תחום שירותי הרפואה הדחופה מקפידה טרם להישאר בחזית הטכנולוגית. לאורך השנים פיתחנו פתרונות מתקדמים ומערכת מחשוב חדשנית המאפשרת קשר שוטף עם רופאים וקופות החולים, מתן ייעוץ מרחוק וגישה מאובטחת למידע הרפואי של המטופלים בכפוף למערכת הרשאות קפדנית.
בתוך מערכות המידע של טרם משולבות מערכות תומכות החלטה מתקדמות המאפשרות לרופאים להיוועץ ברופאים מומחים ואף לקבל מהם הנחיות והערות לטיפול און - ליין ובכך לשפר את הטיפול הרפואי הניתן לשביעות רצונם ובריאותם של מטופלינו ורופאיהם.
הזמן שלכם יקר לנו! כדי לקצר את זמני ההמתנה למינימום, לשביעות רצון הלקוחות, פיתחנו מערכת זרימה ייחודית למעקב אחר התקדמות הטיפול. כ-90% מהמטופלים המבקרים בטרם עוברים טריאז' (מיון ראשוני) תוך 15 דקות מהגעתם ו-70% משוחררים לביתם תוך 60 דקות מהגעתם!

 טכנולוגיית המידע וטלרפואה
מערכת טכנולוגיית המידע של טרם מנוהלת באמצעות תוכנה שפותחה בתוך טרם לפני יותר מעשור, ע"י ד"ר נחום קובלסקי ז"ל, ונווטה במיוחד לניהול מרכזים לרפואה דחופה.
במערכת "פרפר" של טרם מחוברים כל הנתונים הרפואיים והמנהליים דרך מרכז פעילות וירטואלי גדול. בזמן אמת,  בגליונות הרפואיים ניתן למצוא תוצאות: מעבדה, רדיוגרפיה דיגיטלית ויכולת של ייעוץ מרופא מומחה.
מערכת פרפר תוכננה תוך התייעצות מלאה עם משתמשים, כולל רופאים, אחיות, מזכירות ומנהלנים.
המערכת של טרם משולבת עם כמה מהמערכות של קופות החולים ובטרם ממשיכים לנסות לשתף פעולה עם ארגוני בריאות מקומיים. למידע נוסף על הזדמנויות שיתוף פעולה אנא צור קשר עם אנשי מערכות המידע שלנו.