שירותי רנטגן - Terem דלג לתוכן ראשי
1-599-520-520

במוקדי 'טרם' מבוצעים צילומי רנטגן באמצעות מכשור דיגיטלי מתקדם, כחלק ממגוון השירותים הרפואיים הדחופים המוענקים בהם. המוקדים ערוכים להעניק לכם את השירות המקצועי והאיכותי ביותר, בין אם הגעתם לצורך קבלת טיפול רפואי דחוף ובין אם הגעתם עם הפניה ישירה מרופא בקהילה, לביצוע צילום רנטגן בלבד.

מתי נדרש צילום רנטגן?

צילום רנטגן הוא כלי אבחוני נדרש ומשמעותי, בתהליך האבחון של מגוון רחב של מצבים רפואיים דחופים וכרוניים, במערכות חיוניות בגוף. הצילום מאפשר לרופא המטפל, לשלול או לאשר קיום מצבים המחייבים טיפול מיידי כגון- כגון שבר, דלקת ריאות, אי-ספיקת לב, חסימת מעיים ועוד.

צילום רנטגן כחלק משירותי רפואה דחופה

במסגרת שירותי הרפואה הדחופה ב'טרם', מבוצעים  צילומי רנטגן, בכל מקרה בו הדבר נדרש לצרכי האבחון, בהתאם לשיקול הדעת של הרופא המטפל. על בסיס הצילום הרנטגן ניתן להחליט כבר במהלך הביקור על הטיפול הרפואי המיטבי. הזמינות המידית של צילום הרנטגן במוקד, יחד עם הבדיקה הגופנית ובדיקות מעבדה אבחוניות הנעשות במהלך הביקור, מקצרים באופן משמעותי את הזמן הנדרש להגעה לאבחנה, בצד העלאת מהימנות התהליך.

הגעה עם הפניה לצילום בלבד

בנוסף לשירותי הרפואה הדחופה, ניתן להגיע למוקדי 'טרם' עם הפניה ישירה מהרופא המטפל בקהילה, לביצוע צילום רנטגן בלבד. שירות זה זמין במוקדים בהתאם לצרכי ודרישות קופות החולים השונות. שירות זה, מאפשר ביצוע הצילום הנדרש בנוחות ובזמינות גבוהה, ללא צורך בהמתנה ארוכה.

מקצועיות ואמינות

במוקדי 'טרם' מוצב ציוד רנטגני מתקדם, והצוות הרפואי מקצועי ומיומן. כל צילומי הרנטגן מפוענחים על ידי רופאים מומחים ברדיולוגיה אבחנתית, להבטחת אבחון מהימן ככל הניתן, וכנגזרת ישירה מכך- הטיפול ההולם. ככלל, מרבית הצילומים עוברים פענוח ע"י רדיולוג תוך כ- 48 שעות מביצועם, למעט מקרים חריגים. ב'טרם' רשת מרכזים לרפואה דחופה, אנו מחויבים לבריאותכם, ולמתן שירות באיכות ובאמות מידה גבוהות ככל הניתן, תוך שאיפה מתמדת לשיפור.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל מצב רפואי בו נוכל לסייע, ובכל שאלה או הבהרה נדרשים.

אין צורך להזמין תור מראש לצילום רנטגן בהפניה ישירה.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.